EN

مشروح خبر

تعداد بازدید:458
تاریخ انتشار: 1398/9/10 0:0:0
اجرای طرح بخشودگی ویژه پروانه های تاکسیرانی فاقد اعتبار

اجرای طرح بخشودگی ویژه پروانه های تاکسیرانی فاقد اعتبار

مدیر پذیرش معاونت فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از طرح بخشودگی شامل کاهش هزینه و ساعت آموزشی برای تمدید و صدور پروانه هوشمند تاکسیرانی برای گروهی از متقاضیان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، یوسف تاجیک با بیان این خبر گفت: متقاضیان تمدید پروانه هوشمند که 180 روز از اعتبار پروانه آنها گذشته است و مالکان تاکسی های فاقد پروانه هوشمند، مشمول طرح بخشودگی می شوند.
تاجیک با اشاره به اینکه پیش از اجرای این طرح، متقاضیان مذکور می بایست بابت 30 ساعت دوره آموزشی 360 هزار تومان پرداخت می کردند، افزود: با اعمال طرح بخشودگی؛ دوره آموزشی تاکسیرانان واجد شرایط به 12 ساعت و مبلغ هزینه کرد آنها نیز به 144 هزار تومان کاهش یافته است.
وی تاکید کرد: این گروه از تاکسیرانان و مالکان تاکسی در صورت عدم تایید یا صدور پروانه خود در فرصت تعیین شده، مشمول پرداخت بهای خسارت تخلف خواهند شد.
مدیر پذیرش معاونت فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی، گفت: متقاضیان واجد شرایط برای استفاده از طرح بخشودگی، می بایست پس از دریافت معرفی نامه از دفاتر هماهنگی امور اداری مستقر در مناطق 22 گانه شهر تهران به مرکز آموزش سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.print
rating
  نظرات