EN

مشروح خبر

تعداد بازدید:519
تاریخ انتشار: 1398/8/11 0:0:0
همزمان با بارش هاى پاييزى انجام شد: آماده باش ۱۴ ساعته تیم های نظارتی تاکسی های پایتخت

همزمان با بارش هاى پاييزى انجام شد: آماده باش ۱۴ ساعته تیم های نظارتی تاکسی های پایتخت

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آماده باش تیم های نظارتی و کنترل پایانه ها و خطوط تاکسیرانی در فصل بارش خبر داد.به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ علیرضا قنادان با بیان این مطلب گفت: همزمان با آغاز بارش های پاییزی، تیم های نظارتی سازمان تاکسیرانی شهر تهران روزانه از ۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در آماده باش هستند.
قنادان با اشاره به اینکه تاکسیران ها در زمان بارندگی مسیر ۲۰ دقیقه ای را یک ساعته طی می کنند افزود: ترافیک شهرى از مهمترين مشکلات تاکسیرانان در زمان بارندگی است كه باعث مى شود پايانه در بخشى از زمان هاى روز، خالى از تاكسى شود.
وى ادامه داد: نظارت های میدانی، رصد آنلاین، پهنه بندی مناطق از جمله طرح های ویژه ایام بارش و بحرانی در پايانه ها و خطوط تاكسي  به شمار می رود که این طرح ها از ابتدای فصل پائیز به اجرا درآمده است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران خدمات رسانی یکسان تاکسی ها در روزهای بارندگی و معمولی را از مهمترین اهداف طرح های نظارتی و میدانی برشمرد.
همچنين شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه عدم فعالیت از سوی تاکسیران در روزهای بارانی، شماره پلاک خودرو را به سامانه ۱۸۸۸ اعلام كنند.

print
rating
  نظرات