EN

مشروح خبر

تعداد بازدید:664
تاریخ انتشار: 1398/7/20 0:0:0
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت خدمات حمل ونقل دانش آموزان

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت خدمات حمل ونقل دانش آموزان

اولین كارگاه آموزشي مديريت خدمات حمل ونقل دانش آموزان با محوریت معاونت فرهنگی و آموزشی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سازمان شهرداری ها و ده یاری های کشور و  اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور درسالن همايش خانه شعر و ادبیات اراضی عباس آباد برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ این کارگاه آموزشي با حضور مديران، کارشناسان، صاحب‌نظران و دست اندرکاران حوزه حمل و نقل درون شهری از سراسر کشور با محوریت نحوه اجرای دستورالعمل و آئین نامه های حمل ونقل دانش آموزی، اصول رتبه بندی و مدل ارزیابی و نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل دانش آموزی، سامانه پایش ناوگان دانش آموزی(سپند) و آموزش رانندگان و مراقبین در خدمات حمل ونقل دانش آموزان با هدف انتقال آرا و تبادل تجربیات در رعایت استانداردها با رویکرد تسهیل در حوزه خدمت رسانی هر چه بهتر به ناوگان حمل و نقل دانش آموزان برگزار گردید.

 در این کارگاه آموزشی مهندس ضامنی، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور ضمن اشاره به سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) بر اهمیت طراحی این سامانه و اثر بسیار تعیین‌کننده آن در یکپارچه سازی سیستم حمل و نقل دانش آموزی به منظور کسب اطلاعات دقیق از این جامعه آماری در سراسر کشور تاکید نمود.

در ادامه نیز دکتر قنادان مدیر عامل سازمان مدیریت ونظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ضمن تاکید بر رتبه بندی و مدل ارزیابی و نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل دانش آموزی بر  ارائه شاخص های کمی و کیفی در طراحی مدل رتبه بندی شرکت های خصوصی ارائه دهنده خدمات حمل و نقل دانش آموزی در تهران اشاره و خواستار ارائه طراحی مدل های مشابه برای اولویت بندی شرکت های حمل و نقل به منظور سرویس دهی به دانش آموزان در سراسر کشور شدند.

 در ادامه نیز مهندس روحی عضو هیئت مدیره سازمان مدیریت ونظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، به آموزش رانندگان و مراقبین در حوزه ارائه خدمات حمل ونقل دانش آموزان اشاره نمود.

 وی ضمن رونمایی از دست آوردهای سازمان تاکسیرانی شهر تهران در تولید محتوای مناسب برای رانندگان در حوزه روانشناسی ترافیک، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، خدمات نوین حمل و نقل و  قوانین و مقررات در حمل و نقل دانش آموزان بر نقش و اهمیت  آموزش در زمینه افزایش کیفیت خدمات حمل و نقل دانش آموزان تاکید نمود.

 در پایان نیز  خانم مهندس حصاری، مدیر کل دفتر حمل ونقل سازمان شهرداری ها و ده یاری های کشور، بر لزوم  اجرای دستورالعمل های اجرایی آئین نامه حمل ونقل دانش آموزی سخنانی ایراد نمود.

وی ضمن تاکید بر اجرایی نمودن همه دستورالعمل های ابلاغی از سوی مدیران حمل و نقل بر نقش تعیین کننده دست اندرکاران امر از طریق پیگیری و همکاری همه جانبه با سایر سازمان ها و ارگان های همیار در این خصوص به منظور به حداقل رساندن مشکلات و کیفیت بیشتر خدمات حمل و نقل دانش آموزان اهتمام ویژه داشت.

 

print
rating
  نظرات