نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:260
تاریخ انتشار: 10/09/2019 08:28:23 ق.ظ
سرپرست جدید معاونت نظارت و امورمناطق تاکسیرانی منصوب شد

سرپرست جدید معاونت نظارت و امورمناطق تاکسیرانی منصوب شد

جلسه تکریم و معارفه مهدی ابراهیمی و سیدامیر سیدهنجن معاونین قبل و جدید معاونت نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با حضور مدیرعامل ، معاونان و مدیران مناطق 22گانه تاکسیرانی این سازمان برگزار شد.


 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، علیرضا قنادان در این جلسه با اشاره به دامنه بزرگ فعالیت معاونت نظارت و امورمناطق سازمان با توجه به وجود 80 هزار تاکسیران گفت: در مدیریت خطوط تاکسیرانی، نقش عملیاتی بسیار پررنگ است و شهروندان، نظم در پایانه ها و ایستگاه های تاکسی را از این سازمان انتظار دارند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی همچنین از هوشمند سازی نظارت بر تاکسی ها خبر داد و گفت: از آنجایی که ناوگان تاکسیرانی به سوی هوشمندسازی و افزايش كيفيت سفر در حرکت است با به روز کردن ابزار نظارت با فناوري روز فعالیت تاکسی های پایتخت را پايش و نظارت خواهد كرد.

در این جلسه مهدی ابراهیمی سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق گزارشی از عملکرد این معاونت ظرف مدت فعالیت در این واحد ارائه کرد و همچنین امیر سیدهنجن نیز از برنامه ها و فعالیت های مد نظر خود جهت مدیریت معاونت مربوطه و هوشمندسازی نظارت بر تاکسی ها ارائه نمود.

در پایان دکتر قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از زحمات مهدی ابراهیمی تقدیر و تشکر کرد و آرزوی سربلندی و موفقیت برای ایشان خواستار شد. همچنین با ارائه حکم سرپرستی معاونت نظارت وامور مناطق سیدامیر سیدهنجن برای ایشان در سمت جدید، آرزوی توفیق روز افزون نمود.

 

print
rating
  نظرات