EN

مشروح خبر

تعداد بازدید:252
تاریخ انتشار: 1398/6/16 0:0:0
هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس

هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از دریافت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی توسط ۳۰۰ شرکت پیمانکار خبر داد.به گزارش ایسنا علیرضا قنادان با بیان اینکه آماده‌سازی ناوگان نظارتی سرویس مدارس انجام شده است، تصریح کرد: تنظیم شیفت‌های ویژه بابت ۱۵ روز اول سال تحصیلی از جمله اقدامات اجرایی است. عوامل نظارتی نیز در پایانه‌های مهم مستقر خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه اقدامات اجرایی مربوط به سرویس مدارس از دوماه گذشته آغاز شده است، گفت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به نمایندگی از شهرداری تهران، دبیر کارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس است. این کارگروه متشکل از نماینده انجمن اولیا و مربیان، آموزش و پرورش و شهرداری تهران است همچنین نمایندگان پلیس راهور، فرمانداری و سایر دستگاه‌های مرتبط در این کارگروه عضو هستند که جلسات آن ماهی یک بار برای انجام برنامه‌ریزی‌ها برگزار می‌شود
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران افزود: صدور مجوز سرویس مدارس برای شرکت‌های مجری، رانندگان و خودروها براساس ضوابط طراحی و تدوین شده است و ابلاغ آن توسط سازمان تاکسیرانی صورت می‌گیرد.
قنادان با بیان اینکه ثبت اطلاعات شخصی متقاضیان (راننده سرویس  و شرکت‌ها) در پایگاه اطلاعاتی «سپند» صورت می‌گیرد، تصریح کرد: مدارس ملزم به همکاری با پیمانکارانی هستند که مجوز سازمان تاکسیرانی را دریافت کرده‌اند.
وی در ادامه از نشست مشترک پلیس راهور با سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خبر داد و گفت: این نشست روز یکشنبه (17 شهریور) با حضور رانندگان و پیمانکاران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرنوشت، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اعلام اینکه بیش از ۳۰۰ شرکت پیمانکار پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی را دریافت کرده‌اند،گفت: سال گذشته حدود ۲۰هزار راننده متقاضی ثبت نام برای سرویس مدرسه بودند و پیش بینی ما این است که آمار سال جاری بیش از سال گذشته باشد. همچنین ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس تا هفته دوم مهرماه انجام می شود. 

منبع:ایسنا

print
rating
  نظرات