EN

مشروح خبر

تعداد بازدید:424
تاریخ انتشار: 1398/5/9 0:0:0
فرصت نام نویسی بیمه تکمیلی تا 25 مرداد؛  بيمه تکميلي رايگان براي تاکسيرانان باکيفيت

فرصت نام نویسی بیمه تکمیلی تا 25 مرداد؛ بيمه تکميلي رايگان براي تاکسيرانان باکيفيت

مدیر عامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران: تاکسیرانان باکیفیت از بیمه تکمیلی رایگان برخوردار می‌شوند.به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ علیرضا قنادان در خصوص بیمه درمان تکمیلی تاکسیرانان گفت: بیمه تکمیلی درمانی در قالب یارانه شهرداری تهران دومین سال است که به تاکسیرانان پایتخت و خانواده‌های تحت تکفل ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: تاکسیرانان برای ثبت نام بیمه تکمیلی خود تا 25 مرداد فرصت دارند از طریق سامانه تاکسیرانی به آدرس http://taxi.tehran.ir یا دفاتر هماهنگی امور اداری در مناطق مختلف اقدام کنند.

قنادان افزود: سازمان تاکسیرانی در تلاش است یارانه‌هایی را که از شهرداری دریافت می‌کند به تاکسیرانانی بدهد که عملکرد مثبت و باکیفی دارند.

وی تصریح کرد: رانندگان تاکسی که از نظم و ترتیب و مشتری مداری بیشتری برخوردارند از یارانه‌های بیشتری بهره خواهند برد.

مدیر عامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی تهران افزود: تاکسیرانانی که پروانه هوشمند معتبر دارند، حکم فعالیت و برچسب‌های قیمت را منظم نصب می‌کنند و به سامانه پرداخت الکترونیک متصل هستند؛ از امتیاز حداکثری برخوردار خواهند شد که هر کدام بخشی از هزینه‌های درمانی شان را پوشش می‌دهد و هر قدر این امتیازات بیشتر شود از یارانه بیشتری نیز برخوردار خواهند شد.

وی درباره سطح پوشش بیمه تکمیلی تاکسیرانان گفت: اطلاعات پوشش‌های درمانی در سامانه تاکسیرانی در دسترس است، هزینه آن برای هر تاکسیران به صورت آزاد حدود یک میلیون و 100 هزار تومان در سال است که اگر یک تاکسیران همه امتیازات را کسب کند، 100 درصد رایگان دریافت خواهد کرد و تخفیف بیمه تکمیلی افراد تحت تکفل تاکسیران 70 درصد خواهد بود.

print
rating
  نظرات