نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:336
تاریخ انتشار: 04/10/2019 01:32:59 ب.ظ
شهروندان تهرانی تاکسیرانان نمونه را انتخاب می کنند

شهروندان تهرانی تاکسیرانان نمونه را انتخاب می کنند

جشنواره تاکسیرانی تهران از هفتم تا سیزدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و یکی از مهم ترین بخش های این جشنواره، معرفی تاکسیرانان برگزیده تهران در محورهای مختلف است.به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ سعید جاسبی، دبیر جشنواره تاکسیرانی تهران درباره برنامه تقدیر از تاکسیرانان که قرار است در مراسم افتتاحیه انجام شود، گفت:«سازمان تاکسیرانی قصد دارد تعامل بیشتری با شهروندان برقرار کند و به همین منظور از شهروندان عزیز پایتخت درخواست می شود در هنگام استفاده روزمره از ناوگان تاکسیرانی، اگر از رفتار و اخلاق حرفه ای تاکسیران رضایت داشتند و او را شایسته تقدیر دانستند، مراتب را از طریق سامانه 1888 به اطلاع سیستم های نظارتی حمل و نقل عمومی برسانند و ما را در شناسایی تاکسیرانان خوش اخلاق و حرفه ای یاری کنند. طبعا بهترین داوران در این زمینه مسافران روزمره در سطح شهر تهران هستند.»

تاکسیرانان نمونه در محورهای استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیکی (فون پی)، تاکسی های اینترنتی (کارپینو)، حضور منظم در پایانه ها، امانتداری، مهربانی و فعالیت در زمینه فرهنگی (سفیران فرهنگی شهر)، برگزیده خواهند شد.

شهروندان تا پیش از آغاز جشنواره می توانند شماره پلاک تاکسیرانانی را که از نگاه آنها شایسته عنوان برتر یا نمونه هستند از راه هایی که عنوان شد، اعلام کنند. تاکسیرانان برگزیده توسط مردم در مراسم افتتاحیه جشنواره تاکسیرانی که روز هفتم اردیبهشت در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

شهروندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان تاکسیرانی http://taxi.tehran.ir مراجعه یا با تلفن 48048 تماس حاصل نمایند.

print
rating
  نظرات