نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:613
تاریخ انتشار: 10/23/2018 01:09:01 ب.ظ
قنادان: از ابتدای آبان ماه خودروهای سرویس مدرسه فاقد برچسب جریمه خواهند شد

قنادان: از ابتدای آبان ماه خودروهای سرویس مدرسه فاقد برچسب جریمه خواهند شد

جریمه خودروهای سرویس مدرسه فاقد برچسب از امروز سه شنبه اول آبان ماه آغاز خواهد شد.به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اعلام این خبر افزود: براساس تایید مصوب شورای اسلامی شهر تهران در فرمانداری تهران در خصوص سرویس مدارس، تمامی رانندگان سرویس مدارس ملزم به دریافت برچسب سرویس بوده و با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی می توانند برچسب خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: عدم دریافت و نصب برچسب سرویس مدرسه منجر به محدودیت های تردد در طرح زوج و فرد و ترافیک شده و در صورت تردد در این محدوده خودروی سرویس مدرسه جریمه خواهد شد.

قنادان ادامه داد: رانندگان سرویس مدارس با مراجعه به سایت https://my.tehran.ir و با استفاده از شناسه پلاک خودرو خود و شماره تلفن همراه از معافیت های قانونی تردد در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: رانندگان سرویس مدارس توجه داشته باشند که پلاک خودرو و شماره همراه ثبت شده در این سایت باید با اطلاعات درج شده در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی یکسان باشد.

print
rating
  نظرات