نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:325
تاریخ انتشار: 09/25/2018 02:34:30 ب.ظ
سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق تاکسیرانی؛ عملکرد ناظرین تاکسیرانی ماموریت محور می شود

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق تاکسیرانی؛ عملکرد ناظرین تاکسیرانی ماموریت محور می شود

اولين كارگاه آموزشي كارشناسان كنترل و نظارت میدانی در نظام ماموريت محور با هدف آموزش كارشناسان مربوطه در اين خصوص برگزار شد.به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، ابراهیمی سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق از آغاز طرح بازمهندسي نظام كنترل و نظارت میدانی خبر داد و گفت:  این كارگاه با هدف آموزش كارشناسان مربوطه در نظام ماموريت محور می باشد.

ابراهیمی ادامه داد: اولین ماموریت ویژه مهرماه ، سرویس مدارس عادی و مدارس استثنایی می باشد. کارشناسان كنترل و نظارت میدانی با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیران و مدارس،کار نظارت بر پروانه های صادر شده از جمله پروانه برای پیمانکاران، پروانه تاکسیرانان و رانندگان سرویس مدرسه و برچسب روی خودروهای سرویس مدارس است که برای هر خودرو منحصر به فرد بوده و با استفاده از کدهای درج شده بر روی آن قابلیت رهگیری از طریق سامانه موبایلی است؛ را انجام می دهند.

وی تصریح کرد: کارشناسان كنترل و نظارت گزارش های جمع آوری شده را به مرکز کنترل و نظارت هوشمند سازمان می دهند و  اطلاعات و آمار مدیریتی مدنظر است، تهیه می گردد.

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق گفت: از هفته آینده گشت پلیس هم به این گشت ها افزوده می شود و کارشناسان می توانند با کمک پلیس به خودرهای  شخصی هم نظارت داشته باشند تا درصورت عدم رعایت چارچوب قانونی، اعمال قانون لازم صورت پذیرد.


print
rating
  نظرات