نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:168
تاریخ انتشار: 09/24/2018 11:06:07 ق.ظ
 همزمان با آغاز سال تحصیلی صورت گرفت؛ آموزش رانندگان سرویس مدارس منطقه 16 در کارگاه های ویژه

همزمان با آغاز سال تحصیلی صورت گرفت؛ آموزش رانندگان سرویس مدارس منطقه 16 در کارگاه های ویژه

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از برپایی کارگاه آموزشی رانندگان سرویس مدارس منطقه در پارک آموزش ترافیک منطقه خبر داد .به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سلمانی گفت : به منظور آشنایی و تاکید بیشتر رعایت قوانین احترام به عابر وسرنشین کارگاه آموزشی در این خصوص ویژه رانندگان سرویس مدارس که شغل آنها  به دلیل ارتباط با کودکان بسیار حساس می باشد در پارک آموزش ترافیک منطقه با حضور بهاری رییس پلیس راهور منطقه برگزار شد .
وی با تاکید براهمیت آموزش رانندگان اظهار کرد : طی دوسال گذشته و در راستای برنامه های استقبال از مهر آموزش راننده های تاکسی سرویس مدارس از مهمترین برنامه های آموزشی بوده است .
بهاری تصریح کرد : از ابتدای شهریورماه آموزش رانندگان سرویس مدارس شهر تهران آغاز و در این طرح تمامی رانندگان ون ، تاکسی و خودروهای مسافربری که کیفیت خودرو و صلاحیت اخلاقی آنها به تایید سازمان ترافیک رسیده باشد، مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را از سوی پلیس دریافت می کنند .
وی با توجه به اینکه سرویس مدارس باید بر اساس ظرفیتی که در کارت ماشین تعیین شده دانش آموزان را سوار کنند افزود : چنانچه تعداد دانش آموزان در هر خودرو بیش از این تعداد باشد اعمال قانون خواهدشد . وی با توجه به اینکه همسایگان مدارس همواره نسبت به ترافیک ایجاد شده برای جابجایی دانش آموزان انتقاد دارند افزود : رانندگان سرویس مدارس باید فاصله قانونی 20 تا 40 متری پارک خودرو از مدرسه را رعایت کنند .print
rating
  نظرات