نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:344
تاریخ انتشار: 09/11/2018 04:31:45 ب.ظ
در جلسه بررسی چالش‌های تاکسي های فرودگاه مهرآباد مطرح شد؛   سرویس‌دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت/ مکانیزه کردن خدمات تاکسیراني

در جلسه بررسی چالش‌های تاکسي های فرودگاه مهرآباد مطرح شد؛ سرویس‌دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت/ مکانیزه کردن خدمات تاکسیراني

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای سرویس‌دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت را یکی از اولویت‌های این سازمان عنوان کرد.به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، جلسه بهبود و ارزيابي عملکرد تاکسي هاي فرودگاه مهرآباد با حضور مديرعامل سازمان تاکسیرانی و مدیرعامل فرودگاه برگزار شد.علیرضا قنادان در این جلسه ضمن اشاره به چالش های تاکسی های فرودگاه، گفت: اين جلسه به منظور بررسي مشکلات تاکسيرانان، ارائه راهکار براي رفع آن و اتخاذ تصميماتی برای ارتقاء سطح خدمت رساني و سرويس دهي به مسافران برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه نخستین هویت ورودی شهر و اولین مساله‌ای که گردشگران داخلی و خارجی با آن روبه رو می‌شوند، تاکسی‌های شهر تهران است، گفت: یکی از اولویت‌های سازمان تاکسیرانی شهر تهران ایجاد شرایط مناسب برای سرویس‌دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت است.
مدیرعامل تاکسیرانی افزود: باید بتوانیم اقتصاد معیشتی شهروندان برای پرداخت نرخ مناسب کرایه و هم رانندگان فعال در این نقطه را مدیریت کنیم، هم مسافران از سطح کیفیت خدمات حمل و نقلی راضی خواهند بود و هم رانندگان و شرکت‌های خصوصی از بازگشت سرمایه خود اطمینان خواهند داشت.
در ادامه جلسه، میرسعید صفی نیا مدیرعامل فرودگاه مهرآباد با تبیین وضعیت موجود این حوزه، گفت: اکنون باید با مدیریت پکپارچه و مکانیزه کردن خدمات تاکسیرانی، ساماندهی خودروهای اینترنتی، راهکار مقابله با مسافربرهای شخصي به یک انسجام وهدف واحد رسید .
وی افزود: تکريم ارباب رجوع و فرهنگ تعامل از محورهای اصلی فعاليت های تاکسيرانی و رانندگان اين حوزه است. لذا به منظور رفاه حال مسافران و ارتقاء خدمت رساني، برنامه تامين نيازمندی‌های تاکسيرانی نیز تا حدودی در این فرودگاه اجرایی شد.
در پایان این جلسه مقرر شد تا یک کارگروه مشترک متشکل از چند کارشناس سازمان تاکسیرانی و فرودگاه مهرآباد تشکیل و مشکلات به صورت جدی پیگیری شود.
print
rating
  نظرات