نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:1120
تاریخ انتشار: 08/06/2018 08:32:53 ق.ظ
قنادان مديرعامل تاكسيراني : كليه تاكسيرانان تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار گرفتند

قنادان مديرعامل تاكسيراني : كليه تاكسيرانان تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار گرفتند

تمامی تاکسیرانان دارای کارنامه هوشمند معتبر به صورت رایگان تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار گرفتند.


علیرضا قنادان؛ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: در راستای ارتقای سطح رفاه اجتماعی و جبران خسارت وارده در اثر حادثه یا فوت تاکسیران، سازمان تاکسیرانی به صورت رایگان اقدام به ارائه خدمات بیمه‌ای در قالب بیمه عمر و حوادث به تاکسیرانان كرده است.
وی ادامه داد: بر این اساس 70هزار تاکسیران دارای کارنامه هوشمند معتبر تاکسیرانی، تحت پوشش خدمات بیمه عمر و حوادث قرار می‌گیرند. این پوشش بیمه در قبال فوت به هر علت، فوت یا نقص عضو و از کار افتادگی (کلی و جزئی) بر اثر حوادث نسبت به تامین خسارت براساس قوانین بیمه‌ای اقدام می‌كند.
قنادان افزود: این طرح کاملاً رایگان بوده و تاکسیران مبلغی بابت بیمه عمر و حوادث پرداخت نکرده و تمامی هزینه ها از سوی سازمان تاکسیرانی بصورت یارانه، تامین و پرداخت شده است. همچنین برای بهره برداری از مزایای این طرح نیازی به ثبت نام از سوی تاکسیران نمی باشد.   
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: اعتبار بیمه عمر و حوادث تاکسیرانان یکساله بوده، که ازاول مرداد آغاز شده و تا تاریخ 98/05/01 ادامه دارد.
همچنین تاکسیرانان می توانند در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به سایت سازمان تاکسیرانی به نشانی http://taxi.tehran.ir مراجعه و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 48048 داخلی 211 اداره رفاه تاکسیرانان تماس حاصل نمایند.print
rating
  نظرات