نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:607
تاریخ انتشار: 04/28/2018 04:43:37 ب.ظ
تکریم و معارفه فرمانده بسیج تاکسیرانی

تکریم و معارفه فرمانده بسیج تاکسیرانی

افشین نجفی فرمانده سابق بسیج تاکسیرانی تکریم و مهدی احمدی فرمانده جدید با حضور قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و بابایی فرمانده بسیج شهرداری تهران معرفی شد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، ظهر امروز طی مراسمی با حضورقنادان مدیرعامل سازمان، بابایی فرمانده بسیج شهرداری تهران، معاونین و مدیران دوسازمان و اعضای شورای بسیج سازمان تاکسیرانی، آیین تکریم و معارفه فرمانده بسیج سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

علیرضا قنادان طی سخنانی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از فرمانده سابق بسیج تاکسیرانی، اظهار داشت: هدف بسیج از روزی که تشکیل شده این بوده است که با آمادگی کامل به کمک نظام و انقلاب بیاید.

وی ادامه داد: این احساس نیاز در برحه های زمانی، به صورت های گوناگون بوده است. طوریکه در برهه ای از زمان با در دست گرفتن اسلحه و رفتن به جبهه های جنگ این اتفاق صورت گرفته است و در برهه ای دیگراز زمان، بسیج نقش فرهنگی، علمی و... داشته است.

قنادان افزود: با توجه به اینکه سازمان تاکسیرانی تهران، سازمانی عملیاتی است؛ انتظار می رود بسیج سازمان تاکسیرانی که همواره نقش تاثیرگذاری نیزداشته است در راستای پروژه های حائز اهمیت سازمان و در پیشبرد اهداف سازمان پیش برود.

مهدی بابایی رییس بسیج شهرداری تهران نیز ضمن تشکر از نجفی فرمانده اسبق حوزه تاکسیرانی گفت: در طول این مدت که مسئولیت فرماندهی بسیج سازمان تاکسیرانی را برعهده داشتند، منشأ اثرات بسیار خوبی در سطح سازمان بودند و ان شالله که آقای احمدی فرمانده جدید نیز با دارا بودن پتانسیل شناخت خوب سازمان تاکسیرانی و همچنین سابقه ایشان در بسیج منشأ اتفاقات خوب در سازمان تاکسیرانی باشیم.

وی ادامه داد: یکی از رسالت های اصلی بسیج تاکسیرانی داشتن تاکسیران هایی در تراز انقلاب اسلامی است. تاکسیران هایی اخلاق مدار که هدفشان را خدمت به مردم می دانند و این اتفاق تنها از طریق فعالیت های فرهنگی و آموزشی محقق می شود.

در پایان این مراسم مهدی احمدی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج سازمان تاکسیرانی تهران معرفی شد و از تلاشها و زحمات افشین نجفی فرمانده سابق حوزه، با اهدای لوح، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات