EN

مشروح خبر

تعداد بازدید:1395
تاریخ انتشار: 1397/1/28 0:0:0

راه اندازی، استقرار و پشتیبانی از سامانه مدیریت ناوگان بر خط تاکسیرانی

فراخوان ارائه پیشنهاد همکاری در راه اندازی، استقرار و پشتیبانی از سامانه مدیریت ناوگان بر خط سازمان تاکسیرانی شهر تهرانفراخوان ارائه پیشنهاد همکاری در راه اندازی، استقرار و پشتیبانی از سامانه مدیریت ناوگان بر خط      تاکسیرانی شهر تهران

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برای ارتقای سطح کیفی خدمات رسانی به شهروندان شهر تهران و به منظور مدیریت و نظارت هوشمند بر ناوگان تحت پوشش ، بدینوسیله از تمامی شرکت هایی که دارای صلاحیت های فنی ، تخصصی ومالی لازم برای تجهیز ، راه اندازی و پشتیبانی بستر های سخت افزاری و نرم افزاری مدیریت ناوگان را دارند دعوت می‌نماید که پیشنهاد نامه خود را حداکثر ظرف دو هفته از تاریخ انتشار این آگهی به نشانی خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب نبش خیابان بهزاد ، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران طبقه هفتم مرکز کنترل و نظارت هوشمند ارسال و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 48043778 (مرکز کنترل و نظارت هوشمند) تماس حاصل نمایند .
تعریف پروژه
تأمین سخت افزار و نرم افزار و اختصاصی سازی سیستم عامل برای بکارگیری در فرآیندهای مدیریت و نظارت بر ناوگان تاکسیرانی شهر تهران ، با امکان تحلیل داده های آماری بدست آماده و تولید گزارش های مورد نیاز مطابق جزئیات این آگهی و اطلاعات تکمیلی موجود در سایت سازمان تاکسیرانی شهر تهران به نشانی http://taxi.tehran.ir/ 

حداقل مشخصات فنی مورد نیاز سیستم
- سیستم باید دارای امکانات مدیریت و نظارت بر عملکرد ناوگان از طریق GPS باشد .
- سیستم باید قابلیت پشتیبانی از کاربری های مختلف تاکسی شامل خطی ، گردشی، اینترنتی، ویژه ، سرویس مدرسه و سرویس ادارات در آن واحد را داشته باشد .
- سیستم باید قابلیت نظارت بر خط و عملیاتی بر ناوگان تحت پوشش با فراهم آوردن یک ارتباط دو سویه را داشته باشد .
- سیستم باید قابلیت تولید گزارشات لازم مدیریتی از عملکرد ناوگان تحت پوشش در حوزه های مالی ، میزان جابجایی مسافر ، مسیر طی شده و .... را داشته باشد .
- ترجیحاً سیستم باید قابلیت پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی با استفاده از کارت های الکترونیکی حوزه حمل ونقل عمومی و کارت های عضو شبکه شتاب و همچنین استفاده از درگاه های مختلف پرداختی سخت افزاری و نرم افزاری را داشته باشد .
 سخت افزار سیستم باید شامل موارد ذیل باشد :
  1- مانیتور با ابعاد مناسب
  2- درگاه های ارتباطی مختلف شامل
4G ، Wifi ، Bluetooth و سایر موارد مورد نیاز
  3- دارای پورتهای سخت افزاری شامل
USB ، Mini USB ، OBD و ...
  4- قابلیت ذخیره سازی حجم مناسبی از اطلاعات

  5- منبع تغذیه با قابلیت اتصال به برق خودرو
  6- باطری پشتیبان
  7- ماژول
GPS
  8- ترجیحاً سیستم عامل اندروید
  9- قابلیت ارتقاء و افزایش ماژول های سخت افزاری مختلف را داشته باشد

تذکر : مشخصات فنی ذکر شده شرایط کلی سیستم مورد نظر است و در صورتیکه شرکتی ، متقاضی سرمایه گذاری بوده و بخواهد سرویس خاصی را به عنوان خدمات ارزش افزوده و به منظور تأمین مالی ارائه و پیاده سازی نماید می‌تواند در طرح پیشنهادی لحاظ نماید.
شرایط مورد نیاز برای شرکت در فراخوان
شرکت باید مستنداتی دال بر توان مالی ، فنی ، تخصصی در حوزه های مربوطه نظیر توانایی تأمین کلیه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری ، انجام پشتیبانی های لازم در حوزه نگهداری و تأمین قطعات به همراه سوابق انجام پروژه های مشابه را ارائه نماید .

 

printrating
  نظرات