نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:465
تاریخ انتشار: 02/19/2018 12:47:42 ب.ظ
برگزاری میزگرد تخصصی با موضوع تاکسی های اینترنتی در هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک

برگزاری میزگرد تخصصی با موضوع تاکسی های اینترنتی در هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک

علیرضا قنادان امروز سخنران میزگرد تخصصی با موضوع تاکسی های اینترنتی در هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک بود.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ صبح امروز در دومین روز از هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک، میزگرد تخصصی با موضوع تاکسی های اینترنتی، فرصت ها و چالش ها، در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی به عنوان سخنران اصلی این میز گرد موضوعاتی را درخصوص تاکسی های اینترنتی، نمونه های ساماندهی شده شرکت های ارائه دهنده برخط مسافر در شهرهای بزرگ دنیا مانند لندن و چین و نتایج عملکرد آنها بر حمل و نقل عمومی بیان کرد.

قنادان همچنین با بیان فرصت های بوجود آمده با بکارگیری تاکسی های اینترنتی در حمل و نقل عمومی و نیز چالش های آن، استفاده و گسترش این امکان در شهر تهران را ارزیابی کرد.

این میزگرد با حضور متخصصین حوزه حمل و نقل درون شهری و به ویژه تاکسیرانی، نمایندگان اتحادیه تاکسیرانی های سراسر کشور، شرکت های خصوصی تاکسیرانی، حوزه های استارتاپی و دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه های تهران که در حوزه حمل و نقل و مدیریت شهری فعالیت می کنند، برگزار شد

این میزگرد با پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات