نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:469
تاریخ انتشار: 12/10/2017 05:06:06 ب.ظ
بزرگداشت هفته بسیج

بزرگداشت هفته بسیج


به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی شهر تهران؛  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه جلسه ای در سالن کنفرانس سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

نشست صمیمی بسیجیان به مناسبت هفته بسیج  با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمد جنتی و نجفی فرمانده حوزه با اعضای محترم شورای خواهران و برادران و جمعی از بسیجیان نمونه  در  سالن جلسات سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

نجفی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی ضمن تبریک این ایام گفت: هفته بسیج فرصتی ناب برای تجدید میثاق با آرمان های بزرگ مقتدا و پیر مرادمان حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با سلف صالح آن عزیز سفر کرده، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است .

بسیج شجره طیبه ای است که تا به امروز با همت جوانان برومند و شیرمردان و شیر زنان غیرتمند ، پله‌های پرافتخار علم و فن‌آوری را در تمامی عرصه‌ها فتح نموده و موجب عزت و سرافرازی ملت شریف ایران شده است

برگزاری جلسه شجره طیبه صالحین برادران در حوزه بسیج تاکسیرانی

جلسات ماهیانه شجره طیبه صالحین برادران حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی شهر تهران با حضور حجت الاسلام شکاری و جمعی از بسیجیان فعال حوزه در نمازخانه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برگزار شد.

برگزاری نشست سیاسی حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی


نشست سیاسی حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی شهر تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی شهر تهران: نشست سیاسی با موضوع تحلیل و بررسی مسائل روز و منطقه در سالن جلسات سازمان تاکسیرانی و با حضور اعضای شورای خواهران و برادران برگزار شد
.

 print
rating
  نظرات