نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:529
تاریخ انتشار: 10/04/2017 09:16:54 ق.ظ
بازدید رییس کمسیون حمل و نقل عمومی از سازمان تاکسیرانی

بازدید رییس کمسیون حمل و نقل عمومی از سازمان تاکسیرانی


 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران؛ عصر دیروز دکتر محمد علیخانی رییس کمیسیون  حمل و نقل شورای شهر تهران و ناظر شورا در سازمان تاکسیرانی، از سازمان بازدید کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر افندی زاده قائم مقام حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و سرپرست سازمان تاکسیرانی میزبان دکتر علیخانی در دفتر خود بود و ضمن خوشامدگویی، گزارشی از عملکرد سازمان و شرح وظایف واحد های مختلف ارائه کرد.

دکتر علیخانی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در سازمان عنوان کرد: تاکسی در حال حاضر یکی از ارکان حمل و نقل شهر  تهران است لذا توجه ویژه ایی را طلب می کند، نوسازی ناوگان، معیشت رانندگان، خدمت رسانی مطلوب به شهروندان، هم پوشانی خطوط تاکسی با مترو و اتوبوس و ... مواردی است که نیاز به حمایت دارد و ان شالله برنامه های لازم را در شورای جدید پیش بینی کرده ایم.

در ادامه رییس کمیسیون حمل و نقل شورا، از دفتر هیات انضباطی رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان در سازمان بازدید و از نزدیک با روند رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان آشنا شده و از الکترونیکی شدن پرونده ها و تسریع در روند رسیدگی به تخلفات ابراز رضایت کرد و خواستار شفافیت بیشتر این موضوع برای تاکسیرانان شد.


 

 

print
rating
  نظرات