نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:444
تاریخ انتشار: 08/06/2017 12:10:53 ب.ظ
تودیع و معارفه ذیحساب سازمان تاکسیرانی

تودیع و معارفه ذیحساب سازمان تاکسیرانی

با حضور معاون مالی و اداری و جمعی از مسئولین اداره مالی سازمان، ذیحساب جدید سازمان تاکسیرانی شهر تهران معرفی و از زحمات ذیحساب پیشین قدردانی گردید.


 

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ در این جلسه، جعفر انوری؛ معاون مالی و اداری سازمان با اشاره به ضرورت سیستم نظارتی اعتبارات سازمانی، ذیحسابان را به عنوان مشاوران امین در هدایت دستگاه ها در مسیر قانونی و رویکرد صحیح مالی آن ها برشمرد و عملکرد صحیح مالی را ناشی از برنامه ریزی و مشاوره خوب ذیحساب ها بیان کرد.
انوری تصریح کرد: ذیحسابان ناظر بر اجرای قانون هستند و وظیفه نظارت بر کلیه رخداد ها و گردش های مالی مجموعه را بر عهده دارند و این مسئولیتی خطیر است که کوچکترین کاستی و اشتباه در آن جایز نمی باشد.
وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری مطلوب و شایسته عزیزا... وطن دوست در طی مدت تصدی سمت ذیحسابی سازمان، اظهار داشت: ایشان در این مدت همانند یکی از همکاران سازمان در کنار مجموعه حضور داشته و همواره تجارب و اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار کارکنان خصوصا حوزه معاونت مالی و اداری این سازمان قرار داد.
در پایان این مراسم از زحمات عزیزا... وطن دوست ذیحساب سابق سازمان تاکسیرانی شهر تهران تقدیر و خانم شهلا زارعی به عنوان ذیحساب جدید این سازمان معرفی شد.

 

print
rating
  نظرات