نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:1142
تاریخ انتشار: 01/24/2017 09:02:21 ق.ظ
نشست هم اندیشی سرویس رسانی رایگان مدارس استثنایی شهر تهران

نشست هم اندیشی سرویس رسانی رایگان مدارس استثنایی شهر تهران


نشست هم اندیشی بررسی مسایل مربوط به سرویس رسانی رایگان مدارس استثنایی شهر تهران به میزبانی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و با حضور مدیران اداره کل آموزش و پرورش مدارس استثنایی شهر تهران و مدیران عامل شرکت های خصوصی تاکسیرانی حاضر در طرح برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ عصر روز یکشنبه سوم بهمن ماه در سالن کنفرانس سازمان، معاون فنی و بهره برداری سازمان میزبان خانم کریمی؛ رئیس اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، آقای جورابلو؛ نماینده اداره کل آموزش و پرورش مدارس استثنایی، خانم کارگردان و آقای عابدین پور؛ نماینده مدیران مدارس استثنایی شهر تهران، همچنین آقای قاضی؛ معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان ، آقای اشتری؛ معاون فرهنگی و رئیس مرکز آموزش علمی و کاربردی سازمان و مدیران عامل 9 شرکت خصوصی که عهده دار سرویس رسانی به مدارس استثنایی شهر تهران هستند، بود.

این جلسه به منظور بررسی عملکرد و مسایل مربوط به سرویس رسانی رایگان سازمان تاکسیرانی به مداس استثنایی در سه ماهه اول سال تحصیلی جاری و بررسی نکات احتمالی در ارائه خدمات برگزار شد.

در ابتدای جلسه ابراهیمی معاون فنی و بهره برداری سازمان ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان، از تداوم و افزایش کیفیت خدمات شهرداری تهران و سازمان تاکسیرانی در ارائه سرویس رسانی رایگان به دانش آموزان استثنایی شهر تهران خبر داد و افزود: ارائه خدمات سرویس رسانی رایگان به دانش آموزان استثنایی شهرری علی رغم پوشش دهی در اداره آموزش و پرورش شهر تهران، یکی از اقدامات با ارزش این سازمان بوده است.

در ادامه این نشست آقای نظری مدیر امور شرکت های سازمان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سرویس رسانی شرکت های خصوصی در سه ماه نخست سال تحصیلی جاری، عملکرد شرکت ها را خوب ارزیابی کرده اما با توجه به توان و تجربه شرکت ها انتظار می رود، عملکرد قابل قبول تری را در سال آتی داشته باشد.

مدیر امور شرکت ها، در ادامه به تعامل و هماهنگی بیشتر مدیران شرکت ها با مدیران مدارس تاکید کرد.

خانم کریمی ضمن اهمیت خدمت رسانی مطلوب به دانش آموزان استثنایی، به بیان مسئله و مشکلاتی که مابین مدارس و سرویس مدارس و مدیران شرکت های خصوصی وجود دارد، پرداخت و خواستار ارائه راهکارهای موثر برای حل این مسایل شد.

رئیس اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن بیان این نکته که آقای قالیباف؛ شهردار تهران، بازدید ماهانه به یکی از مدارس استثنایی شهر تهران دارد، افزود: در آخرین بازدیدی که ماه گذشته شهردار تهران داشت، بودجه سرویس مدارس استثنایی در سال تحصیلی 96-97، 120 میلیارد ریال پیش بینی شده است و با این بودجه انتظار می رود تمامی مشکلات مربوط به این مقوله حل و فصل گردد.

در ادامه این نشست مدیران عامل شرکت های خصوصی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی، با بیان آمار دانش آموزان مربوط به مدارس استثنایی که سرویس رسانی آنها بر عهده شرکت است، به تشریح خدماتی که شرکت در خارج از چارچوب سرویس رسانی و در راستای اهداف متعالی خود انجام داده است پرداختند.

در پایان این نشست قاضی معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان، به سوالات مدیران مدارس استثنایی درباره اختصاص بودجه و اعتبارات شهرداری درصورت ارائه اطلاعات به روز از سوی آموزش و پرورش مدارس استثنایی خبر داد و اشتری رئیس مرکز آموزش علمی و کاربردی تاکسیرانی ضمن ارایه آمار ثبت شده از رانندگان در سامانه سرویس مدارس، از عملکرد مناسب  شرکت های باغ آسمون، تیراژه و راهپویان ایرانیان قدردانی کرد.

 


print
rating
  نظرات