نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:993
تاریخ انتشار: 01/09/2017 05:46:58 ب.ظ
دوره توجیهی تربیتی شجره طیبه صالحین خواهران و برادران برگزار شد

دوره توجیهی تربیتی شجره طیبه صالحین خواهران و برادران برگزار شد

جلسه شجره طیبه صالحین خواهران و برادران حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی شهر تهران  در سالن نمازخانه حوزه با حضور مسئول آموزش سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران، اعضای شورای حوزه و مسئولین پایگاه ها برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی؛ جلسه شجره طیبه صالحین حوزه بسیج تاکسیرانی دوشنبه 10/22 برگزار شد. این جلسه با موضوع ثابت ولایت فقیه در حکومت اسلامی و موضوع متغیر شبکه های اجتماعی و تاثیر آن بر خانواده ماهانه برگزار می شود.

پیرهادی مسئول آموزش سازمان بسیج شهرداری تهران و کارشناس طرح صالحین در این جلسه در خصوص ولایت فقیه گفت: ولایت فقیه از زمان امام خمینی(ره) به ایران نیامده بلکه مربوط به فقه شیعه می باشد. وی در ادامه با اشاره به رواج شبکه های اجتماعی، هوشیاری خانواده ها در استفاده و به کار گیری از شبکه های اجتماعی توسط فرزندانشان را نیاز مهمی دانست.

وی هدف از برگزاری دوره های شجره طیبه صالحین را تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقلابی و دارای موضع دانست و افزود صالحین در واقع، بمنزله هموار کردن مسیر ظهور امام عصر (عج)، کادرسازی دوباره برای انقلاب و نیز جریان سازی فرهنگی در کشور، با چشم انداز غالب شدن رویکرد فرهنگی در تشکل های فرهنگی، دینی است.

پیرهادی در پایان به وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت حدیث و آیات زیادی در مورد روزی حلال وجود دارد که از جمله همین تکریم مردم جزیی از آن است و می شود در محل کار خود استفاده کنند.

. . . . . . . .

print
rating
  نظرات