نمایش خبر

مشروح خبر

تعداد بازدید:528
تاریخ انتشار: 12/06/2016 02:29:48 ب.ظ
نشست صمیمی مدیرعامل سازمان با شورای حوزه بسیج تاکسیرانی

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان با شورای حوزه بسیج تاکسیرانی


در مراسم گرامیداشت هفته بسیج مدیر عامل سازمان تاکسیرانی از بسیجیان نمونه تقدیر به عمل آورد.به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی ، طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان، معاون مالی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از بسیجیان عضو شورای بسیج تاکسیرانی، دوشنبه 15 آذر ماه در محل حوزه مقاومت بسیج تاکسیرانی از بسیجیان نمونه تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه افشین نجفی، فرمانده بسیج تاکسیرانی ضمن خیرمقدم به مدیرعامل سازمان، هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: بدون شك، نقش بسيجيان در تعالي و پيشبرد ارزشها و اهداف عالي نظام و اعتلاي فرهنگ اسلامي در جامعه، بسيار مهم است و فرهنگ بسيج و بسيجي بودن، بايد در جامعه و در كليه سطوح كشور، بيش از پيش ترويج و گسترش يابد.

میثم مظفر؛ مدیرعامل سازمان نیز با تبریک ایام هفته بسیج بر لزوم دارا بودن روحیه جهادی از سوی بسیجیان حوزه تاکید و در جهت داشتن ایده و راهکار در خصوص مشکلات و چالش های پیش روی بسیج رهنمودهایی را بیان نمود.

مظفر در همین خصوص بر داشتن نفراتی آماده و ورزیده به جهت انجام امور و ماموریتهای محوله آتی تاکید کرد.

گفتنی است در ادامه نیز اعضای شورا نسبت به برگزاری برنامه آتی این حوزه در بهمن ماه با مدیرعامل به تبادل نظر پرداختند. در همین رابطه نیز مظفر با بیان اهمیت پاسداشت مقام شهداء، نسبت به برگزاری یادواره و کنگره شهدای تاکسیران تاکید و همکاری خود را اعلام کرد.

در پایان نیز مدیرعامل سازمان به یمن هفته بسیج با اهدای کارت هدیه از اعضای شورای حوزه تقدیر و تشکر نمودند.
print
rating
  نظرات