EN

تاكسيراني تك تهران سير با نام اختصاری " تك تاكسي " و شماره ثبت  280707 ، به پشتوانة 8 سال فعاليت موفق مؤسسه اتومبيل كرايه و تشريفات تك در زمینه ارائه خدمات خودرویی و حمل و نقل مسافر ، فعاليت خود را تحت نظارت سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني تهران در مهر ماه 1385 آغاز نمود . پروانه بهره برداری این شرکت  در سال 91 به شماره   118699/414 تمدید گردید.

ویژگیها و توانمندیها


تك تاكسي در حال حاضر یکی از بزرگترين ناوگان های حمل و نقل خصوصي را داراست و تمامي خودروهاي سواري و ون اين شركت مجهز به تاكسيمتر پرينتردار ، تابلو سقفي ، آرم بغل نويسي مي باشند .
رانندگان تك تاكسي داراي يونيفرم متحدالشكل ، مؤدب ، متأهل و متعهد مي باشند و تمامي آزمايشهاي تأييد سلامت از وزارت بهداشت ، سلامت رفتار از نيروي انتظامي تهران بزرگ و آزمونهاي شهرشناسي سازمان تاكسيراني تهران بزرگ را نيز با موفقيت پشت سر نهاده اند همچنين موفق به گذراندن دوره هاي آموزشي عمومي، راهنمايي و رانندگي و رضايت مشتري نيز گرديده اند.
كيفيت و نوع فعاليت تاكسي هاي تحت مجموعة تك تاكسي توسط کارشناسان واحد نظارت، کنترل وتخلفات به مراجع  ذيصلاح ارجاع مي گردد .
واحد بهره برداری شرکت تک تاکسی در کنار مؤسسه اتومبیل کرایه تشریفات تک مسئولیت تأمین خودروهای تشریفاتی و مورد نیاز ارگان ها ؛سازمانهای بزرگ دولتی ،شرکتها، بانکها و... را سالهاست به خوبی به انجام رسانده و گواهینامه های حسن انجام کار سازمانهای مذکور  بهترین گواه  بر این مدعاست.

سهامداران سمت
حبیب سلیمانی رئیس هیئت مدیره دارای 18 سال فعالیت در بخش حمل و نقل مسافر
اروجعلی محمدی دارای  30 سال سابقه  مدیریت شهری
یحیی مروی صباغ عضو هیئت مدیره، مدرس دانشگاه
خط مشی:
شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر از سال 1385 با توجه به سیاستها و تصمیمات کلان کشور ، با هدف ارائه خدمات مناسب و در شأن همشهریان گرامی در زمینه خدمات تاکسیرانی  و حمل و نقل درون شهری تاسیس و شروع به فعالیت نموده است . این شرکت در ابتدا با اخذ مجوزها سعی در برآورده سازی کامل الزامات قانونی نموده و با استفاده از پرسنل متعهد و لایق، شرکتی پویا و توانمند در ارائه خدمات به تاکسیرانان و همشهریان ایجاد نموده است .
شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر در پایان سال 89 ، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای الزامات iso 9001:2008  نموده و رعایت پیاده سازی الزامات استاندارد فوق را سرلوحه خویش قرار داده است و دستیابی به اهداف ذیل را از اهم برنامه های خویش می داند .
الف ) پیشی گرفتن از سایر رقبا در افزایش سطح کیفی و کمی خدمات شرکت از طریق افزایش توانمندی های علمی و مهارتی پرسنل و با استفاده از تمام ظرفیت های قانونی
ب ) دستیابی و افزایش رضایت مندی مشتریان ( اعم از تاکسیرانان و همشهریان )
ج ) بوجود آوردن انضباط اداری و مالی از طریق پیاده سازی استانداردهای بین المللی
بدیهی است که دستیابی به این اهداف به تلاش و کوشش و مشارکت تمامی پرسنل در شرکت بستگی داشته و مدیریت بوسیله پیاده سازی سیستم ارزیابی عملکرد و شایسته سالاری سعی در ایجاد مشارکت سازمانی کارکنان در شرکت نموده است .
  وضعیت نرم افزاری :

•    نرم افزار اداری و پرسنلی
•    نرم افزار دبیرخانه
•    نرم افزار مالی

طرح تکریم ارباب رجوع•    راه اندازی سایت تک تاکسی به آدرس WWW.TAKTAXITEHRAN.IR
•    اطلاع رسانی به موقع در خصوص مسائل حوزه حمل و نقل به تاکسیرانان و دیگر شهروندان
•    ارائه آخرین اطلاعات مالی،اداری ،فنی و نظارت  از طریق سایت به تاکسیرانان ،با درج کد ملی و کد خودرو خود در بخش اعضای ویژه

•    دریافت و پاسخگویی به سؤالات و پیام های پست الکترونیک شرکت به
آدرسINFO@TAKTAXITEHRAN.IR•    ارتباط دو سویه با تاکسیرانان ودیگر شهروندان از طریق سامانه SMS به شماره 100004814راه اندازی شماره تلفن گویا 4 رقمی 4814


•    انتشار و توزیع خبرنامه "تک تاکسی"•    تعبیه صندوق انتقادات وپپشنهادات در دفتر مرکزی شرکت و رسیدگی به موقع به پیامهای دریافتی
•    تعیین ناظران خطوط تاکسیرانی که به عنوان نمایندگان منتخب تاکسیرانان و شرکت نسبت به بهبود سرویس رسانی و انتظارات دو سویه شرکت و تاکسیرانان و در نهایت شهروندان  انجام وظیفه می نمایند.
•    و ...

دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت در استاندارد ISO

 
این شرکت پس از استاندارد نمودن فرایندها و  فرمهای جاری در شرکت و به حداقل رساندن آنها جهت جلوگیری ازبروکراسی اداری و تدوین روش ها،دستورالعمل ها و فرایندهای لازم، در سال 90 موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9001:2008 از توف آلمان گردید.


شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر با مجوز رسمی از سازمان تاکسیرانی تهران و طبق مصوبات ابلاغی شورای اسلامی شهر تهران به فعالیت خود در راستای خدمات حمل و نقل ادامه خواهد داد.این شرکت درحال حاضر در مناطق 21و 22 شهرداری تهران فعال می باشد و با یاری خداوند وتلاش مدیران و پرسنل تاکنون به 80% از اهداف تدوین شده خویش دست یافته و برای دست یابی به 20% باقی مانده تلاش خواهد کرد.

"تک تاکسی"  به لطف پروردگار و با تکیه بر توانایی ها و تجارب خود و همچنین برنامه ریزی دقیق ،جهت کسب رضایت مشتریان خود تلاش می کند.

گواهینامه ها

استاندارد مدیریت کیفیت iso9001: 2008

اطلاعات تماس

  نشانی:
تهران-ورودی شرقی ورزشگاه آزادی - جنب ایستگاه مترو - ساختمان تک تاکسی
دفتر منطقه 14 : خیابان نبرد جنوبی - بین زمزم و محلاتی - پلاک 211

  تلفن: 44729312 - 53_44750445 - 44729222  
       تلفن منطقه 14: 59_33642856

       

دورنما: داخلی 412

  نشانی سایت:

www.taktaxitehran.ir

  نشانی الکترونیک:

info@taktaxi.com