12/01/2015 - سه شنبه 10 آذر 1394  |   | ورود به سایت

 


دولت بیمه تمامی رانندگان تاکسی را  از سال آینده قطع می کند
دولت بیمه تمامی رانندگان تاکسی...

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: دولت از سال آینده بیمه تامین اجتماعی تمامی تاکسیرانان را قطع می کند بنابراین ما ازشهردار تهران می خواهیم که لایحه ای را به این منظور به مجلس ارائه کند تا دولت بتواند مانند سابق حق بیمه این افراد را پرداخت کند.

مدیر جدید حراست تاکسیرانی معرفی شد
مدیر جدید حراست تاکسیرانی معرف...

عصر روزگذشته- سه شنبه 5 آبان- جلسه تکریم و معارفه وحید شریفی و علی میرزایی مدیران قبل و جدید حراست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با حضور مدیرعامل ، معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد.

سرویس رسانی تاکسیرانی در ایام عزاداری امام حسین (ع)
سرویس رسانی تاکسیرانی در ایام ...

تاکسیرانی منطقه یک شهرداری تهران همزمان با روزهای عزاداری امام حسین(ع) به اماکن متبرکه منطقه از جمله امام زاده قاسم(ع) در دربند، امام زاده علی اکبر و اسماعیل (ع) در چیذر . امام زاده صالح (ع) در تجریش خدمت رسانی ویژه کردند.

برگزاری مراسم دهه اول محرم در تاکسیرانی
برگزاری مراسم دهه اول محرم در ...

مراسم عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) و یارانشان دهه نخست محرم هر روز صبح در نمازخانه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برگزار می شود. در این مراسم علاوه بر قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی وعاظ، مداحان در رثای مصایب اهل بیت نوحه خوانی می کنند.

ممنوعیت تردد تاکسی های فاقد کارنامه هوشمند در محدوده طرح ترافیک؛ هفته آینده
ممنوعیت تردد تاکسی های فاقد کا...

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی های شهر تهران با اشاره به آیین نامه اجرایی هیات وزیران گفت: تردد تاکسی های فاقد کارنامه هوشمند ازهفته آینده در محدوده طرح ترافیک ممنوع است.